Rolety MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe to wygodny i najprostszy sposób przysłonienia okien.

Rolety wolnowiszące

Cieszą się uznaniem wśród Klientów ze względu na swoją trwałość, uniwersalność oraz niewygórowaną cenę.
Rolety te doskonale nadają się nie tylko do osłony okien, służą również do zastosowania w bardziej rozległych powierzchniach jak i we wnękach.

Rolety w kasetach z prowadnicami

Rolety te doskonale przylegają do powierzchni szyby, prowadnice natomiast mają za zadanie maksymalnie ograniczyć prześwity boczne.
Kasety występują w wielu kolorach oraz okleinach drewnopodobnych, dzięki czemu idealnie pasują do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych.

 


 

Rolety RZYMSKIE


To prawdopodobnie najefektywniejszy rodzaj osłon okiennych.
Zdobią pomieszczenia nowoczesne jak i urządzone tradycyjnie.
Rolety te łączą w sobie cechy rolet materiałowych oraz firan i zasłon, w zależności od zastosowanego materiału, ponieważ wykonujemy je zarówno z tkanin firanowych jak i zasłonowych.
Ich największą cechą jest funkcjonalność oraz nadanie ciepłego i przytulnego charakteru pomieszczenia.

 

 


 

Rolety TWINS – DZIEŃ I NOC


To najmodniejsze rolety do mieszkań jak i do biur. Ich charakterystyczne poziome pasy sprawiają że rolety pełnią funkcję żaluzji poziomych jak i rolet materiałowych.
System ‘dzień i noc’ pozwala na łatwą kontrolę ilości światła słonecznego docierającego do pomieszczenia, dzięki temu nie ma potrzeby każdorazowego zwijania i rozwijania rolet w zależności od pory dnia.

 

 


 

Rolety PLISOWANE


To nowoczesna osłona okien. Ich zasadniczym elementem jest materiał zwijany w harmonijkę, co sprawia, że rolety te pełnią również funkcję dekoracyjną.
Zaletą ich jest dowolna regulacja położenia na szybie okiennej, istnieje więc możliwość zasłonięcia okna od dołu, pozostawiając jego górna część otwartą. Można je montować do niemal każdego kształtu okna.